Trenutna prosta delovna mesta

Vodja kuhinje (m/ž) Krško

K sodelovanju vabimo vodjo kuhinje (m/ž):

Opis delovnega mesta:

- samostojno organiziranje in izvajanje proizvodnega procesa v kuhinji - obrat z več razdelilnimi
kuhinjami,
- samostojna izdelava jedilnikov in plana proizvodnje v večji kuhinji,
- spremljanje in zagotavljanje kakovosti dela,
- odgovornost za delovanje kuhinje,
- naročanje, sprejem in izdaja živil,
- spremljanje materialnih stroškov in ukrepanje ob odstopanju,
- dogovarjanje, organiziranje in izvajanje dodatne ponudbe (pogostitve).

Delo je dvoizmensko, deljeno, od ponedeljka do petka.

Pričakujemo:

- izobrazba KV kuhar,
- kuharska znanja in razgledanost,
- organizacijske sposobnosti,
- izkušnje v kuhinji,
- komunikativnost,
- veselje do dela z ljudmi,
- odgovornost, zanesljivost in natančnost,
- pozitiven odnos do dela,
- poznavanje osnov računalnika,
- aktivno znanje slovenskega jezika,
- vozniško dovoljenje B kategorije.

Nudimo:

- redno zaposlitev, z željo po dolgoročnem sodelovanju,
- delo v uspešnem podjetju,
- delo v prijetnem okolju in dobre delovne pogoje,
- strokovno izpolnjevanje in karierni razvoj.

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem zapisu, ste motivirani in imate ustrezne kompetence, vas vabimo, da nas v to prepričate, ter se pridružite uspešni in pozitivni ekipi z močno vizijo. Vašo prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Vodja kuhinje (m/ž) Krško«

Veselimo se vašega zanimanja in priložnosti sodelovanja.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.