Trenutna prosta delovna mesta

Delilec blagajnik (m/ž) v Škofji Loki

K sodelovanju vabimo delilca blagajnika (m/ž):

Opis delovnega mesta:

- deljenje hrane v restavraciji in delo na blagajni,
- priprava sestavin za kuhanje (termična in mehanska obdelava),
- opravljanje kuharskih del po navodilih,
- pomoč pri distribuciji hrane,
- pomivanje in čiščenje kuhinje in restavracije.

Delo je dopoldansko, od ponedeljka do petka.

Pričakujemo:

- končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba,
- izkušnje v kuhinji so zaželene,
- pogovorno znanje slovenskega jezika,
- komunikativnost,
- veselje do dela z ljudmi,
- odgovornost, zanesljivost in natančnost,
- pozitiven odnos do dela,
- vozniško dovoljenje B kategorije,
- poznavanje in prodaja hrane (lahko delikatesa),
- delo z gosti (gostinska ali trgovska smer),
- poznavanje osnov računalnika,
- vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

- zaposlitev za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
- delo v uspešnem podjetju,
- delo v prijetnem okolju in dobre delovne pogoje,
- izobraževanje in možnost napredovanja.

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem zapisu, ste motivirani in imate ustrezne kompetence, vas vabimo, da nas v to prepričate, ter se pridružite uspešni in pozitivni ekipi z močno vizijo. Vašo prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Delilec blagajnik (m/ž) Škofja Loka«

Veselimo se vašega zanimanja in priložnosti sodelovanja.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.