Trenutna prosta delovna mesta

Pomočnik vodje gostinskega obrata (m/ž) Ljubljana

K sodelovanju vabimo pomočnika vodje gostinskega obrata (m/ž):

Opis delovnega mesta:

- spremljanje in nadzor nad delom in ponudbo v restavracijah v obratu
- spremljanje in izvajanje higiensko zdravstvenih predpisov in predpisov s področja varnosti in zdravja
pri delu
- spremljanje in analiza prometa in rezultatov (finančni rezultat, število obrokov, dodatna ponudba)
- komunikacija z gosti
- komunikacija z zaposlenimi (informiranje, izobraževanje in spremljanje zadovoljstva zaposlenih)
- dogovarjanje, organiziranje in izvajanje dodatne ponudbe (pogostitve)
- pregled, predlaganje in izvedba akcijskih planov za vse razdelilne kuhinje
- vodenje administracije za obrat

Delo je enoizmensko, dopoldne (občasno popoldanska izmena).

Pričakujemo:

- končana OŠ, PK kuhar
- izkušnje v kuhinji
- komunikativnost,
- veselje do dela z ljudmi,
- odgovornost, zanesljivost in natančnost
- pozitiven odnos do dela
- poznavanje osnov računalnika,
- vozniško dovoljenje B kategorije.

Nudimo:

- redno zaposlitev za polni delovni čas
- delo za določen čas z željo po dolgoročnem sodelovanju,
- delo v uspešnem podjetju
- delo v prijetnem okolju in dobre delovne pogoje,
- strokovno izpolnjevanje in karierni razvoj.
- dobro plačilo,
- dodatno izobraževanje,
- stimulativno nagrajevanje.

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem zapisu, ste motivirani in imate ustrezne kompetence, vas vabimo, da nas v to prepričate, ter se pridružite uspešni in pozitivni ekipi z močno vizijo. Vašo prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Vodja razdelilne kuhinje Celje«

Veselimo se vašega zanimanja in priložnosti sodelovanja.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.