Trenutna prosta delovna mesta

Samostojni računovodja (m/ž) Ljubljana

K sodelovanju vabimo samostojnega računovodjo (m/ž):

Opis delovnega mesta:

  • vodenje glavne knjige in pomožnih knjig
  • obračun DDV ter nadzor nad obračunom plač
  • vodenje registra osnovnih sredstev
  • obračun davka od dobička pravnih oseb
  • izdelava zaključnega računa ter drugih računovodskih izkazov
  • sodelovanje pri notranjih in zunanjih revizijah družbe
  • spremljanje zakonodaje, predpisov, računovodskih standardov in postopkov
  • nadzor nad urejenostjo dokumentacije
  • skrb za vzdrževanje in ažuriranje baze podatkov
  • sodelovanje pri pripravi internih aktov za področje financ in računovodstva
  • priprava raznih analiz in poročil
  • vodenje in koordiniranje dela ekipe sedmih oseb
  • sodelovanje na različnih projektih

Pričakujemo:

  • zaključeno najmanj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri
  • najmanj 5 let delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih
  • odlično poznavanje področja financ in računovodstva, zakonodaje, standardov ter predpisov
  • poznavanje področja obračuna plač
  • operativno poznavanje zgoraj naštetih področij
  • vodstvene sposobnosti
  • odlično znanje programa Excel, poznavanje programa Navision predstavlja prednost
  • dobre komunikacijske spretnosti
  • natančnost
  • občutek za odgovornost
  • samostojnost in samoiniciativnost
  • veselje do dela v timu

Nudimo:

  • dinamično in izzivov polno delo
  • prijeten kolektiv
  • izobraževanja za področje dela ter strokovni in osebnostni razvoj
  • dolgoročno sodelovanje

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem zapisu, ste motivirani in imate ustrezne kompetence, vas vabimo, da nas v to prepričate, ter se pridružite uspešni in pozitivni ekipi z močno vizijo. Vašo prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Samostojni računovodja m/ž«.

Prijave pričakujemo najkasneje do 10.11.2019.

Veselimo se vašega zanimanja in priložnosti sodelovanja.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.