Trenutna prosta delovna mesta

Pomivalec posode (m/ž) Ljubljana

K sodelovanju vabimo delilca blagajnika (m/ž):

Opis delovnega mesta:

pomivanje posode in pribora,
pospravljanje in čiščenje kuhinje, restavracije in ostalih prostorov,
skrb za osebno urejenost na delu in urejenost delovnega okolja,
izvajanje distribucije toplih in hladnih obrokov v razdelilne kuhinje.

Pričakujemo:

izkušnje niso potrebne,
pozitiven odnos do dela,
zanesljivost in natančnost,
pripravljenost na izmensko delo in na delo ob vikendih.

Nudimo:

delo v uspešnem podjetju,

redna zaposlitev,
zaposlitev za določen čas, z željo po dolgoročnem sodelovanju,
delo v prijetnem okolju in dobre delovne pogoje,
strokovno izpolnjevanje in karierni razvoj.

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem zapisu, ste motivirani in imate ustrezne kompetence, vas vabimo, da nas v to prepričate, ter se pridružite uspešni in pozitivni ekipi z močno vizijo. Vašo prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Pomivalec posode Ljubljana«

Veselimo se vašega zanimanja in priložnosti sodelovanja.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.