Trenutna prosta delovna mesta

Delilec blagajnik (m/ž) Semič

K sodelovanju vabimo delilca blagajnika (m/ž):

Opis delovnega mesta:

deljenje hrane v restavraciji in delo na blagajni,
priprava sestavin za kuhanje (termična in mehanska obdelava),
opravljanje kuharskih del po navodilih,
pomoč pri distribuciji hrane,
pomivanje in čiščenje kuhinje in restavracije,

delo je dvoizmensko, od ponedeljka do petka.

Pričakujemo:

končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba,
izkušnje v kuhinji so zaželene, znanje kuharskih spretnosti je prednost,
pogovorno znanje slovenskega jezika,
komunikativnost,
veselje do dela z ljudmi,
odgovornost, zanesljivost in natančnost,
pozitiven odnos do dela,
poznavanje in prodaja hrane (lahko delikatesa),
delo z gosti (gostinska ali trgovska smer),
poznavanje osnov računalnika.

Nudimo:

redna zaposlitev, polni delovni čas, določen čas - možnost kasnejše zaposlitve za nedoločen čas,
delo v uspešnem podjetju,
delo v prijetnem okolju in dobre delovne pogoje,
strokovno izpolnjevanje in karierni razvoj,
dodatno izobraževanje,
stimulativno nagrajevanje.

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem zapisu, ste motivirani in imate ustrezne kompetence, vas vabimo, da nas v to prepričate, ter se pridružite uspešni in pozitivni ekipi z močno vizijo. Vašo prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Delilec blagajnik Semič«

Veselimo se vašega zanimanja in priložnosti sodelovanja.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.