Trenutna prosta delovna mesta

Natakar blagajnik (m/ž) Koper

K sodelovanju vabimo delilca blagajnika (m/ž):

Opis delovnega mesta:

prijazno sprejemanje in svetovanje gostom pri izbiri hrane in pijače,
strežba, obračunavanje gostinskih storitev,
izvajanje standardov, navodil in normativov s področja strežbe,
spremljanje kakovosti ponudbe in prodaje v restavraciji.

Delo je večizmensko, od ponedeljka do nedelje po tedenskem razporedu.

Pričakujemo:

končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba,
poznavanje in prodaja hrane (lahko delikatesa),
pogovorno znanje slovenskega jezika,
izkušnje v strežbi so zaželene,
komunikativnost,
veselje do dela z ljudmi (gostinska ali trgovska smer),
odgovornost, zanesljivost in natančnost,
pozitiven odnos do dela,

vozniško dovoljenje B. kat.
poznavanje osnov računalnika.

Nudimo:

redno zaposlitev, z željo po dolgoročnem sodelovanju,
delo v uspešnem podjetju,
delo v prijetnem okolju in dobre delovne pogoje,
strokovno izpolnjevanje in karierni razvoj,
dobro plačilo za nočno delo,
dodatno izobraževanje,
stimulativno nagrajevanje.

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem zapisu, ste motivirani in imate ustrezne kompetence, vas vabimo, da nas v to prepričate, ter se pridružite uspešni in pozitivni ekipi z močno vizijo. Vašo prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Natakar blagajnik Koper«

Veselimo se vašega zanimanja in priložnosti sodelovanja.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.