Trenutna prosta delovna mesta

Delilec blagajnik (m/ž) Podskrajnik

K sodelovanju vabimo delilca blagajnika (m/ž):

Opis delovnega mesta:

deljenje hrane v restavraciji in delo na blagajni,

priprava sestavin za kuhanje (termična in mehanska obdelava),

opravljanje kuharskih del po navodilih,

pomoč pri distribuciji hrane,

pomivanje in čiščenje kuhinje in restavracije.

Deljen delovni čas, krajši delovni čas (6 ur), od ponedeljka do sobote po tedenskem razporedu.

Pričakujemo:

končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba,

izkušnje v kuhinji so zaželene,

poznavanje in prodaja hrane (lahko delikatesa),

komunikativnost,

veselje do dela z ljudmi,

delo z gosti (gostinska ali trgovska smer),

odgovornost, zanesljivost in natančnost,

pozitiven odnos do dela,

poznavanje osnov računalnika,

delo je tudi izven centralne kuhinje,

obvezno vozniško dovoljenje B kat.

Nudimo:

redno zaposlitev, z željo po dolgoročnem sodelovanju,

delo v uspešnem podjetju,

delo v prijetnem okolju in dobre delovne pogoje,

strokovno izpolnjevanje in karierni razvoj,

dodatno izobraževanje,

stimulativno nagrajevanje.

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem zapisu, ste motivirani in imate ustrezne kompetence, vas vabimo, da nas v to prepričate, ter se pridružite uspešni in pozitivni ekipi z močno vizijo. Vašo prijavo skupaj z življenjepisom pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Delilec blagajnik Podskrajnik«

Veselimo se vašega zanimanja in priložnosti sodelovanja.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.