Trenutna prosta delovna mesta

Delilec blagajnik (m/ž) – zaposlitev

K sodelovanju vabimo delilca blagajnika (m/ž):

Opis delovnega mesta:
deljenje hrane v restavraciji in delo na blagajni,
priprava sestavin za kuhanje (termična in mehanska obdelava),
opravljanje kuharskih del po navodilih,
pomoč pri distribuciji hrane,
pomivanje in čiščenje.

Pričakujemo:
končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba,
izkušnje v kuhinji so zaželene,
komunikativnost,
poznavanje osnov računalnika,
poznavanje in prodaja hrane (lahko delikatesa),
delo z gosti (gostinska ali trgovska smer).

Nudimo:
stabilno delovno okolje s profesionalnim kolektivom,
redno zaposlitev,
dodatno izobraževanje,
stimulativno nagrajevanje.

Lokacije, za katere razpisujemo prosta delovna mesta so: Ljubljana, Medvode, Celje in Cerkno.

Vašo prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Delilec blagajnik«.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.