Trenutna prosta delovna mesta

Pomožni kuhar (m/ž) - zaposlitev

K sodelovanju vabimo pomožnega kuharja (m/ž):

Opis delovnega mesta:
priprava sestavin za kuhanje (termična in mehanska obdelava),
opravljanje kuharskih del po navodilih,
deljenje hrane v restavraciji in delo na blagajni,
pomoč pri distribuciji hrane,
pomivanje in čiščenje.

Pričakujemo:
končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba,
izkušnje v kuhinji so zaželene,
komunikativnost,
poznavanje osnov računalnika.

Nudimo:
stabilno delovno okolje s profesionalnim kolektivom,
redno zaposlitev,
dodatno izobraževanje,
stimulativno nagrajevanje.

Lokacije, za katere razpisujemo prosta delovna mesta, so Domžale, Koper, Cerkno, Krško in Celje.

Vašo prijavo in življenjepis pošljite na elektronski naslov kadri@slorest.si ali naslov Slorest d.o.o., Kadrovska služba, Verovškova 55 A, 1000 Ljubljana s pripisom: »Prijava na prosto delovno mesto – Pomožni kuhar«.

Name:
Subject:
Message:
x

Želite sodelovati z nami?

Kontaktirajte nas in v najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali.