Prosta delovna mesta

  • Natakar m/ž v Ljubljani

    Opis delovnega mesta: * priprava delilnega pulta v restavraciji, * strežba obrokov in napitkov, * obračunavanje in vodenje blagajne, * naročanje živil. Delo je po potrebi tudi dvoizmensko. Pričakujemo: * IV. stopnjo izobrazbe poklic natakar, prodajalec ali druga ustrezna izobrazba, * 1 leto delovnih izkušenj, * vozniški izpit B kategorije, * poznavanje osnov računalnika, * komunikativnost. Nudimo: * redno zaposlitev, * dodatna izobraževanja, * stimulativno nagrajevanje.
  • Pomožni kuhar m/ž v Ljubljani in Škofji Loki

    Opis delovnega mesta: • priprava sestavin za kuhanje (termična in mehanska obdelava), • opravljanje kuharskih del po navodilih, • deljenje hrane v restavraciji in delo na blagajni, • pomoč pri distribuciji hrane, • pomivanje in čiščenje. Pričakujemo: • končana OŠ, PK kuharski pomočnik ali druga ustrezna izobrazba, • izkušnje v kuhinji so zaželene, • komunikativnost, • poznavanje osnov računalnika, • vozniško dovoljenje B kategorije. Nudimo: • redno zaposlitev, • dodatno izobraževanje, • sti
  • Pomivalec posode m/ž v Ljubljani

    POMIVALEC POSODE M/Ž V LJUBLJANI Opis delovnega mesta: * pomivanje posode in pribora, * pospravljanje in čiščenje, * težje fizično delo. Pričakujemo: * nujno najmanj eno leto izkušenj s pomivanjem večjih količin bele in črne posode. Nudimo: * redno zaposlitev, * stimulativno nagrajevanje… Vse zainteresirane vabimo, da nam pošljete pisne prijave s potrdili na naslov: SLOREST d.o.o. Verovškova 55a 1000 Ljubljana ali preko e-sistema portala Mojedelo.com
  • Samostojni kuhar (m/ž) v LJ, Postojna, Domžale, Ravne, NM, KK, MB, ŠKL, KP

    Opis delovnega mesta: * samostojna priprava toplih in hladnih obrokov, * priprava dodatne ponudbe, * deljenje hrane na delilni linji, * razvoz hrane Pričakujemo: * izobrazba - KV kuhar, * kuharska znanja in razgledanost, * izkušnje v kuhinji, * komunikativnost * poznavanje osnov računalnika, * vozniško dovoljenje B kategorije. Nudimo: * redno zaposlitev * dodatna izobraževanja, * stimulativno nagrajevanje.

Informacije

Informacije o prostih delovnih mestih dobite tudi na elektronskem naslovu kadri@slorest.si ali na naslovu:

Slorest d.o.o., kadrovska služba
Verovškova 55a
1000 Ljubljana

V kolikor bo vaša vloga zanimiva oz. bo ustrezala razpisanemu delovnemu mestu, vas bomo povabili na osebni razgovor. Osebni razgovor je tudi priložnost, da nas vprašate vse, kar vas v zvezi z bodočim delovnim mestom zanima.

Zemljevid, kje se nahajamo je tukaj:

Zemljevid

Vaše podatke bomo uporabili zgolj za namene zaposlitve v našem podjetju in jih bomo varovali v skladu z Zakonom o varstvu osebnih podatkov.

Vse pravice pridržane Slorest 2010

Zakaj izbrati Slorest?

ker odlično kuhamo

ker kombiniramo kuhinjo naših babic z modernimi trendi

ker se prilagajamo vašim željam

ker smo prijazni do naših gostov

ker želimo biti najboljši